Dlaczego my

Nowoczesne podejście do deratyzacji - Dlaczego my

Zastanawiasz się dlaczego warto postawić na współpracę z ECOPEST? Oto nasze największe atuty:

1

Rzetelność i gwarancja najwyższej jakości

Systematycznie monitorujemy jakość naszych usług, stale podnosimy ich jakość na podstawie opinii naszych klientów. Stosujemy tylko sprawdzone, certyfikowane preparaty i urządzenia. Naszym dodatkowym atutem jest terminowość wykonywania powierzonych nam zadań.

2

Kwalifikacje i doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką zdobytą w obszarze ochrony przed szkodnikami.
Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki unikalnym kompetencjom z dziedziny IT, telekomunikacji i analityki jesteśmy w stanie prototypować, rozwijać i komercjalizować innowacyjne, cyfrowe rozwiązania technologiczne.

3

Prewencja

W naszej strategii zwalczania szkodników szczególny nacisk kładziemy na stosowanie środków zapobiegawczych. Efektywna prewencja redukuje znacznie ryzyko aktywności szkodników i potencjalnych strat finansowych oraz wizerunkowych z nim związanych.

4

Technologia

Innowacyjność jest w naszym DNA. Codziennie kwestionujemy status quo w poszukiwaniu nowych, wydajniejszych i skuteczniejszych rozwiązań. Wybierając ECOPEST wybieracie kurs na nowe cyfrowe technologie i zbudowane na ich bazie nowatorskie metody ochrony przed szkodnikami.